Nowości :)

Idąc z duchem czasu, postanowiłam od 2 semestru (od 28 stycznia) wprowadzić do lekcji geografii i biologii małą innowacyjność ;)

Mam nadzieję, że Wam się spodoba :)

Każda chętna osoba może założyć sobie swoje konto w „wirtualnej klasie” na platformie LEARNING APPS. Linki dla każdej klasy są podane poniżej.

UWAGA! Proszę o tym fakcie poinformować rodziców!

Dane do logowania proszę wpisywać tak, jak podpisujecie się na sprawdzianach – dwie pierwsze litery imienia i dwie pierwsze litery nazwiska oraz nr z dziennika np.

Jan Kowalski, który ma 10 nr w dzienniku będzie miał login: JaKo10

(w przypadku, gdy login jest już zajęty, proszę na początku lub końcu loginu dopisać SP37 np. JaKo10SP37 lub SP37JaKo10)

Co tydzień (od 28 stycznia) zobowiązuje się wrzucać nowe aplikacje (we wtorki wieczorem), które (mam nadzieję :) ) w przystępny sposób pozwolą Wam utrwalić pewne zagadnienia lub je rozszerzyć.

Uwaga! Każdy uczeń, który będzie aktywny (mam podgląd do tego, kto i ile zadań wykonał prawidłowo/nieprawidłowo, może otrzymać dodatkowe oceny z biologii/geografii. (każdorazowo za partię materiałów – zgodnie z rozdziałami w podręczniku) To zależy jedynie od Waszego zaangażowania :)

 

Linki:

5A https://learningapps.org/join/gj9iyysc

5B https://learningapps.org/join/z80cpqk2

5C https://learningapps.org/join/71ngv9o2

7A https://learningapps.org/join/eegeogbc

7B https://learningapps.org/join/kn0xv9gj

8A https://learningapps.org/join/pia8b6o5

 

W razie problemów i trudności w założeniu konta – proszę o kontakt, pomogę :)

 

 

Reklamy

Autor

geoat

Nauczyciel geografii, przyrody i biologii w szkole podstawowej